ЗВІТ

ЗАВІДУВАЧА ВЕЛИКОВУЛИЗЬКИМДНЗ «СОНЕЧКО»

КОВТУН Т.А.

за 2016-2017 н.р.

Дошкільний навчальний заклад « Сонечко» у своєму складі має 1 різновікову групу, яку відвідують 20 дітей. Це максимальна кількість місць в закладі. У дитячому закладі працюють 5 працівників, 2 педагогічних та 3 технічних.

         Педагоги закладу систематично підвищують свій професійний рівень, відвідують методичні обєднання та семінари, що організовує методичний кабінет відділу освіти.

          Практичним кроком у розвязанні завдань річного плану роботи закладу стало поповнення пізнавально-інтелектуальних куточків групи новими дидактичними посібниками.

         Протягом навчального року робота закладу була спланована згідно діючої Базової програми «Дитина».

         Відповідно річного плану було проведено усі виховні заходи, свята, виконано навчальну програму розвитку дітей дошкільного віку.

         На протязі навчального року мною було відвідано  24 заняття та 29 режимних моментів. Зроблено відповідні висновки та надано пропозиції, щодо покращення ефективності навчання та виховання дітей.

         Проведено 9 виробничих нарад, де розглядались і обговорювались нагальні питання та шляхи їх вирішення.

         Наші педагоги тісно співпрацюють з початковою ланкою освіти школи. Ми цікавимося навчанням наших випускників, враховуємо недоліки та спільними зусиллями намагаємось їх виправляти. Вчителі-початківці надають нам консультації та методично-інформаційну допомогу, відвідують заняття та виховні заходи. Спільними зусиллями ми підготували до вступу у 1 клас 6 випускників закладу. Діти соціалізовані. Добре розуміють, що переходять до наступної ланки освіти. Освоїли матеріал навчальної програми для підготовки до школи .

         Значно поповнилась методична база закладу.  Працівниками закладу закуплено методичних, дидактичних посібників , проведено підписку фахових видань ,Великовулизькою сільською радою придбано компютер.

          Значний крок вперед зроблено в напрямку організації рухової активності дітей. Обладнано спортивний та ігровий майданчики. Подаровано спортивний інвентар ( круги, скакалки, м ячі).

         В закладі організоване 3-х разове харчування дітей. На 2017 фінансовий рік заплановано 35 тис. грн. Діти отримують збалансоване харчування відповідно до затверджених норм. Про це свідчать антропометричні дослідження, що проводить вихователь. Діти мають позитивну динаміку росту, ваги, об’єму грудної клітини та загального розвитку організму. У закладі не зафіксовано жодного отруєння чи будь-якого іншого нещасного  випадку.

          Щодо матеріально-технічного забезпечення, можна відзначити, що приміщення закладу, в порівнянні з минулим роком зазнало позитивних змін.

         Під час виконання ремонтних робіт влітку 2016 року використано 1000 грн бюджетних коштів.

         Під час проведеного ремонту було побілено і покрашено  всі будівлі на території закладу.  Оздоблені нові квітники. Продовжено  роботу по створенню екологічної стежини на території. Приведено в належний вигляд ігрові майданчики та виготовлено безліч ігрових споруд.

         На жаль в роботі є і недоліки. Не добилися ми значного прогресу у співпраці з батьківським колективом. Батьки мало приймають участь в житті закладу. Не відгукнулись батьки на прохання допомогти під час суботника по прибиранні території .  

          Також на жаль в садочку відсутнє медичне обслуговування.

         В подальшій роботі хотілося б щоб спільними зусиллями ми організовували цікаве, змістовне, безпечне перебування малят в закладі.

Тож  основним завданням на наступний навчальний рік є: активне залучення батьків  до участі  в діяльності закладу.