Меню підрозділу

Порядок денний 4 сесії сільської ради 6 скликання

27.05.2011 року.

 1. Про звіт сільського голови про роботу виконавчого комітету за період роботи з квітня 2010 року по квітень 2011 року.
 2. Про внесення змін до бюджету сільської ради.
 3. Про надання матеріальної допомоги на оздоровлення та соціально побутові потреби сільському голові.
 4. Про преміювання сільського голови.
 5. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки.
 6. Про надання дозволу на розробку технічної документації по грошовій оцінці земель населених пунктів по Великовулизькій сільській раді.
 7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку.
 8. Про передачу землі у приватну власність, та затвердження технічної документаці та видачу Державних актів на право власності на землю.
 9. Про передачу землі у приватну власність, та затвердження технічної документаці та видачу Державних актів на право власності на землю.
 10. Про передачу землі у приватну власність, та затвердження технічної документаці та видачу Державних актів на право власності на землю.
 11. Про передачу землі у приватну власність, та затвердження технічної документаці та видачу Державних актів на право власності на землю.
 12. Про передачу землі у приватну власність, та затвердження технічної документаці та видачу Державних актів на право власності на землю.
 13. Про передачу землі у приватну власність, та затвердження технічної документаці та видачу Державних актів на право власності на землю.
 14. Про передачу землі у приватну власність, та затвердження технічної документаці та видачу Державних актів на право власності на землю.
 15. Про передачу землі у приватну власність, та затвердження технічної документаці та видачу Державних актів на право власності на землю.
 16. Про передачу землі у приватну власність, та затвердження технічної документаці та видачу Державних актів на право власності на землю.
 17. Про передачу землі у приватну власність, та затвердження технічної документаці та видачу Державних актів на право власності на землю.
 18. Про передачу землі у приватну власність, та затвердження технічної документаці та видачу Державних актів на право власності на землю.