Меню підрозділу

Порядок денний 23 сесія сілььскої ради 6 скликання

04 лютого 2014 року

 1. Про  бюджет сільської ради на 2014 рік.
 2. Про програму забезпечення ефективної  діяльності виконавчого комітету Великовулизької сільської ради щодо виконання власних і делегованих  повноважень на 2014 рік. 
 3. Про  програму  соціально - економічного  та культурного розвитку Великовулизької  територіальної  громади у 2014 році.
 4. Про затвердження Програми  Про проведення культурно – освітніхзаходів у 2014 році".
 5. Про затвердження програми “ Соціальний захист населення”.
 6. Про програму на  будівництво, реконструкцію. ремонт та  утриманнявулиць і доріг комунальної  власності у  населених  пунктах Великовулизької  сільської  ради на 2014 рік.
 7. Про створення цільового фонду.
 8. Про встановлення плати  батьків  за харчування дітей в ДНЗ "Сонечко"
 9. Про внесення змін до сільського бюджету.
 10. Про преміювання сільського голови.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на нерухоме майно.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на нерухоме майно.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на нерухоме майно.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на нерухоме майно.
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на нерухоме майно.