Меню підрозділу

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про надання дозволу на проектування  та будівництво розподільчих

мереж господарчо-питного водогону в с. Велика Вулига.

     2.Про внесення змін до сільського бюджету.

     3. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

     4. Про  затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Клочак Катерині Михайлівні. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у власність  із земель запасу в межах населеного пункту с. Велика Вулига, вул. Гагаріна, 45.

     5. Про  затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Байдюк Світлани Петрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у власність  із земель запасу в межах населеного пункту с. Велика Вулига, вул. Соборна, 15.

     6. Про погодження розробки документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки Рябчинському  Сергію Євгенійовичу, учаснику АТО.

     7.  Про погодження розробки документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки Скакун Олегу Олександровичу, учасник у АТО.

     8. Про погодження розробки документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки Очеретному  Назару Дмитровичу, учаснику АТО.

     9. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства Олійник Софії Василівні

     10. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства Краснюк Анатолію Михайловичу

     11. . Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства Слободянюк Ларисі Дмитрівні.

     12.Про участь у пілотному проекті щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів,  робіт та послуг.

     13. Про затвердження Положення про матеріальне заохочення працівників Великовулизької сільської ради

     14. Про встановлення місцевих податків та затвердження Порядків їх справляння на 2017 рік.

_______________________________________________________________